صفحه اصلی طرح های تشویقی طرح گارانتی نارنجی
شرکت ایرتمپ بار دیگر، طرح منحصر بفردی در راستای ارائه خدمات شایسته به مشتریان و خریداران رادیاتور پانلی ارائه نموده است.
در طرح گارانتی 2+10 رادیاتور پانلی، مشتریان محترم از بالاترین زمان گارانتی رادیاتور با ضمانت اجرایی ارائه شده توسط کارخانجات صنعتی جنرال، بهره مند خواهند گردید.
این طرح از یکم شهریور ماه سال 1393 با 12 سال گارانتی تعویض ارائه می گردد که به ازای هر بلوک رادیاتور یک شماره سریال منحصر بفرد جهت پیگیریهای بعدی و ارائه خدمات بهینه به مصرف کنندگان گرامی بر روی محصول قرار گرفته است.

گروه فرولی در نظر دارد با ارائه "طرح گارانتی نارنجی" مشتریان خود را علاوه بر لذت بردن از کیفیت بالای پکیج شوفاژ دیواری فرولی، به مدت طولانی تری از خدمات پس از فروش ارائه شده توسط کارخانجات صنعتی جنرال، آسوده خاطر نماید.

 

شرایط و مقررات "طرح گارانتی نارنجی"

 

1- زمان اجرای طرح از 10آبان تا 10 دی ماه سال 92 می باشد. بدیهی است که پکیج های شوفاژ دیواری خریداری شده در قبل از این طرح به هیچ عنوان به مدت 4 سال، گارانتی نخواهند شد.

2- دستگاه هایی شامل این طرح خواهند شد که دارای برچسب "طرح گارانتی نارنجی" بر روی کارتن باشند.

3- پکیج های شوفاژ دیواری فرولی ایتالیا در مدل های Divatop 60 – Divatop Micro-Divatech شامل این طرح خواهند شد.

4- مصرف کننده گرامی می بایست در حفظ و نگهداری هولوگرام های چسبانده شده بر روی محصول و برگه ضمانت کوشا باشد.

5- مصرف کننده پس از خرید هیچگونه محدودیتی جهت زمان نصب پکیج شوفاژ دیواری فرولی نخواهد داشت.

 

همانطور که می دانید با افزایش طول عمر دستگاه، احتمال خرابی و یا عدم کارکرد مناسب پکیج شوفاژ دیواری حتی برای محصولاتی با بهترین کیفیت نیز، افزایش یافته و این امر موجب بالا رفتن هزینه های تعمیر و نگهداری پکیج شوفاژ دیواری خواهد شد.

 

براساس تحقیقات فنی، کارشناسان امر معتقدند که هزینه های تعمیرات و نگهداری پکیج شوفاژ دیواری، پس از گذشت 2 سال کارکرد، به طور فزاینده ای، افزایش خواهد یافت، از این رو دارا بودن گارانتی در سال سوم و چهارم از طول عمر دستگاه، از اهمیت و ارزش ویژه ای نزد مصرف کننده برخوردار است و توجه به طول مدت گارانتی در هنگام انتخاب محصول، نشان از آینده نگری و سرمایه گذاری برای آسایش و رفاه حال خانواده ایرانی خواهد بود.

 

 

گارانتی نارنجی