صفحه اصلی راهنمای خرید توصیه های قبل از خرید

توصیه های قبل از خرید پکیج شوفاژ دیواری:

 

خریداران گرامی در هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری میبایست شاخص هایی را در اتخاذ تصمیم نهایی خود در خرید مد نظر قرار دهند که مسلما اولویت بندی و میزان و نسبت اهمیت برخی از این شاخص ها بستگی به شرایط و یا سلیقه هر فرد خواهد داشت، در این بخش به اهم این شاخص ها اشاره می گردد؛

 

گارانتی:

 

مدت زمان گارانتی دستگاه نشانه ای از اطمینان شرکت تولیدکننده به دستگاه تولید شده است و علی الخصوص در ارتباط با محصولاتی همچون پکیج شوفاژ دیواری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

خدمات پس از فروش:

 

میزان سرعت در ارائه خدمات، تامین قطعات، تکنسین های متخصص و متعهد، فرایندهای ارتباطی و دسترسی در دریافت خدمات، عواملی هستند که می توانند باعث ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان گردند که از اهمیت بسیاری نیز برخوردار است.

 

شرکت تضمین کننده خدمات:

 

اعتبار، قدمت، تخصص و تجربه شرکت پشتیبان و ضامن گارانتی دستگاه، معیار مناسبی است در ارزیابی و اعتماد به کیفیت و کمیت خدمات رسانی و تامین قطعات محصولات .

 

راندمان دستگاه:

 

راندمان دستگاه ها یکی از اصلی ترین عوامل ارزیابی و مقایسه دستگاه های مختلف با یکدیگر است.

 

صدای دستگاه:

 

در صورتی که محل نصب دستگاه به محل استراحت افراد خانواده نزدیک باشد صداهای ناشی از دستگاه مانند صدای فن می تواند عاملی مهم تلقی گردد.

 

ابعاد دستگاه:

 

در صورتی که محل مشخصی را جهت نصب پکیج خود در نظر دارید این شاخص باید مورد توجه قرار گیرد.

 

گواهینامه ها و استانداردهای معتبر:

 

دارا بودن استاندارد های معتبر مانند ϵc اروپا و گواهی مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ایران به معنای تایید این محصول از طرف نهادهای معتبر سنجش کیفیت می باشد.

 

قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی:

 

با توجه به قرار گرفتن ایران در منطقه تابش پر انرژی خورشید ، استفاده از سیستم های خورشیدی علاوه بر کاهش هزینه مصرف گاز می تواند به حفظ محیط زیست یاری رسان باشد.

 

نوع مبدل (تک مبدل - دو مبدل - مخزن دار - چگالشی و...):

 

نوع مبدل باید بر اساس سختی آب و الگوی مصرف انتخاب شود.

 

برد الکتریکی و صفحه نمایشگر (دیجیتال - آنالوگ):

 

علاوه بر ایجاد توانایی های مختلف برای سیستم، دسترسی آسان به کارکردها و تنظیمات دستگاه را سبب می گردد.

 

کارکرد در دو حالت اقتصادی و راحتی:

 

این امکان را فراهم می کند که میزان مصرف گاز و سرعت دسترسی خود به آب گرم بهداشتی را مدیریت کنید.

 

سیستم ضد یخ زدگی:

 

این سیستم از یخ زدن آب به علت کاهش ناگهانی درجه هوا که می تواند منجر به صدمه دیدن دستگاه و مدار گرمایش گردد جلوگیری می کند.

معیارها و شاخص های دیگری همچون تعداد پره مشعل، تعداد پره برنر، تعداد صفحه مبدل ثانویه، حجم مبدل ثانویه و... نیز وجود دارند که بصورت ریزبینانه و در بررسی های تخصصی تر فنی مد نظر قرار می گیرند.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره های فنی بیشتر با واحد فنی شرکت تماس حاصل نمائید . (61056- 021). امیـدواریم هریک از خریداران گرامی با توجه به نقطه نظرات و سلائق شخصی خود و با مد نظر قراردادن این معیارها و شاخص ها بتوانند خرید مناسب و متناسبی را به انجام برسانند.