مشاوره خرید

مشاوره خرید پکیج فرولی

- نصب پکیج های شوفاژ دیواری فرولی که از شهر دیگری خریداری شده اند (حتی نزدیک ترین شهر) امکان پذیر نمی باشد.

- قبل از اقدام به خرید، از امکان ارائه خدمات توسط شرکت، در منطقه مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید. - هزینه های شلنگ، اتصالات و سایر لوازم جانبی نصب بعهده مصرف کننده می باشد (خدمات نصب رایگان است). - با توجه به اینکه تائید کلیه لوازم و اتصالات نصب پکیج در اختیار تکنسین مجاز فرولی می باشد (در جهت نصب ایمن و مطابق مقررات)،توافقات لازم با فروشنده نسبت به تعویض اینگونه لوازم (در صورت عدم تائید تکنسین) صورت پذیرد. - مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت های محصولات فرولی، با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایند. - پکیجهای شوفاژ دیواری فرولی را با کارتن بسته بندی پلمپ شده تحویل بگیرید و از باز نبودن چسب ها و بسته بندی کارتن اطمینان حاصل نمائید. - شما می توانید با دارا بودن شرایط ذیل از طرح های تشویقی شرکت استفاده نمائید:    

1- طرح جایگزینی پکیج های فرسوده:

در صورتی که قصد تعویض پکیج قدیمی خود را دارید، می توانید با مراجعه به نمایندگان رسمی فروش شرکت و درخواست طرح جایگزینی فرولی، از این طرح بهره مند گردید.

2- طرح همراه نارنجی:

در صورتی که بواسطه شغل خود (فروشنده تاسیسات - پروژه ساز ساختمانی - نصاب و تکنسین تاسیسات) بصورت مستمر خریدار پکیج های شوفاژ دیواری هستید، می توانید در صورت تائید یکی از نمایندگان فروش(مجاز در طرح همراه) و تکمیل مدارک مربوطه، از مزایای فوق العاده این طرح برخوردار گردید.